Економіст Юрій Атаманюк у своєму блозі розповів про помилки в кадровій політиці наглядових рад. На його думку, в наглядових радах повинні працювати люди, які безпосередньо пов'язані або співпрацюють з Україною в тій чи іншій сфері.

«Ми побачили ефективність західного впливу в наглядових радах. Прийняли законодавчу базу – теж не хотіли, теж грали. Намагалися взяти обмеження по зарплатах – перегнули, «ні, не можна». Завели туди іноземців, які розповідають під соусом ефективного корпоративного управління», - зазначив Атаманюк.

За словами експерта, представники Заходу в наглядових радах державних підприємств не покращують ситуацію. Як зазначив Атаманюк, в наглядових радах робиться дуже багато непотрібної роботи.

Атаманюк заявив, що кадрова політика наглядових рад неправильна

«Нелогічне їхнє перебування там. Якби до наглядової ради «Укрзалізниці» увійшов би попередній керівник, який пішов на пенсію, ректор Транспортного університету або директор заводу «Hyundai» в Південній Кореї, то це було б всім зрозуміло, і у всіх був би комунікативний загальний інтерес», - підкреслив Атаманюк.

Як зазначив економіст, люди, які зараз працюють в наглядових радах, не відповідають своїм посадам за компетенцією. За його словами, треба наймати людей, які безпосередньо пов'язані з тим чи іншим напрямком.

Джерело