Керівника одного з хмельницького комунального підприємства та підрядника підозрюють у привласнені коштів. Як відомо, під час придбання устаткування для реконструкції системи знезараження питної води, вартість обладнання була завищена на близько чотири мільйони гривень.

Про це повідомляє пресслужби Хмельницької обласної прокуратури.

"За даними слідства, у грудні 2019 року комунальним підприємством укладено договір підряду про виконання реконструкції системи знезараження питної води на одній із вулиць міста Хмельницького вартістю майже 11,7 мільйона гривень. Але підрядник який займався роботами, для купівлі обладнання обрав столичну компанію, яка фактично завищила ціну на 3,7 мільйона гривень", - повідомили у прокуратурі.

Керівника хмельницького комунального підприємства підозрюють у привласнені грошей

Додають, наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу та відсторонення від посади керівника КП.

Зараз директору хмельницького комунального підприємства повідомлено про підозру за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки - частина Кримінального кодексу України. Керівнику столичного товариства – за фактом привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовим становищем, вчиненого в особливо великих розмірах, та службового підроблення - частина , частина Кримінального кодексу України.

Читайте також 15 липня о 19.26 на лінію 102 надійшло повідомлення від чергового ДСНС про те, що в місті Кам'янець-Подільський на вулиці Розвадовського навпроти магазину стався вибух невідомого пристрою.

Джерело