19 липня у Полтаві почали курсувати дев’ять нових тролейбусів. Їх комунальне підприємство "Полтаваелектроавтотранс" отримало на початку місяця у рамках кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку, повідомив Суспільному керівник установи Євгеній Зайцев.

Нові тролейбуси обладнані GPS-навігацією, пандусами для маломобільних груп населення, а ще – системою голосового сповіщення зупинок. Їх випускатимуть на різні маршрути, залежно від кількості пасажирів, каже Зайцев.

«Від ранку (19 липня – ред.) у Полтаві курсують чотири нових тролейбуси. На другу зміну виїдуть ще п’ять. Це ті тролейбуси, які ми отримали третьою партією», – говорить керівник «Полтаваелектроавтотранс» Євгеній Зайцев.

У Полтаві виїхали на маршрути нові тролейбуси

Іще один тролейбус випустять на маршрути впродовж тижня Цю третю партію транспорту комунальне підприємство отримало 2 липня. Вони мали почати возити пасажирів із серпня, але транспорт пустили в роботу раніше тому, що змогли швидко оформити документи.

ЩО ВІДОМО: У грудні 2019 року Полтава підписала договір на поставку 40 нових тролейбусів. Їхня вартість – приблизно 8 мільйонів євро. Гроші на тролейбуси міська влада взяла в кредит у Європейського банку реконструкції та розвитку на 13 років. Із 40 одиниць транспорту 30 уже у Полтаві. Четверту, останню партію, яка складатиметься також із десяти тролейбусів, мають доставити у серпні. Першу партію тролейбусів у Полтаві презентували 19 серпня 2020-го року.

Джерело