Відома на весь світ українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла заміж за французького колегу Гаеля Монфіса. Дівчина показала більш детально своє весільне вбрання. 

Про це стало відомо завдяки новому ролику, який опублікований на її сторінці в соціальній мережі Instagram і TikTok

Весілля, як відомо, пара зіграла ще в п'ятницю, 16 липня, і пройшло дане торжество в оточенні рідних на території Швейцарії. 

Щаслива Еліна Світоліна поділилася радістю після весілля з Монфісом: послала повітряний поцілунок

На новому ролику, який зняла сама Еліна Світоліна в перерві між торжеством, вона вирішила продемонструвати своє весільне вбрання. Вибір не класичний. Краща ракетка України по всій видимості не захотіла пишної сукні білого кольору, а підібрала стильний костюм.

Зверху на вбранні напівпрозора накидка з блискітками, а сам наряд повністю виконаний в білому стилі. Лише біля шиї видніється лавандовий напис"off". До слова, весілля було повністю виконане в такому стилі. 

Нареченій зібрали лавандовий букет, а наречений Гаель Монфіс був в костюмі фіолетового відтінку. 

Скориставшись нагодою, Еліна Світоліна зняла ролик з весілля, де не тільки продемонструвала свій образ більш детально, але і використовувала трендовий звук з TikTok. У такий спосіб вона зуміла потрапити в рекомендації, і якомога більше людей з усього світу зможе подивитися її ролик.

Спортсменка в кінці послала всім повітряний поцілунок і ролик закінчився.

Нагадаємо, що про відносини Українки і француза стало відомо ще в січні 2019 року, але, в лютому цього року пара розлучилася. Не витримавши розлуки, через всього 2 місяці вони знову зійшлися, і в квітні оголосили про заручини. 

Джерело