У австрійському Відні 18 липня стартував чемпіонат Європи з хокею на траві серед спортсменів до 18 років. Участь у турнірі бере і збірна команда України у складі якої є і шестеро хокеїстів Сумщини.

Сумську СДЮСШОР "Динамо" представляють Богдан Толстоликін, Володимир Верлан, Денис Хмаренко і Ярослав Бергилевич, а шосткинську КДЮСШ "Барса" Єгор Махотков і Костянтин Колієнко.

18 липня українці зустрілись з командою Польщі. Полякам "синьо-жовті" поступились з рахунком 1:4. По два голи суперники забили у першій та четвертій чвертях матчу. У складі збірної України у другій чверті гол на свій рахунок записав сумчанин Ярослав Бергилевич.