У Кропивницькому влаштували лимонадну вечірку "Лимонад рятує не тільки від спеки а й допомагає дітям". Про це Суспільному розповіла організаторка акції півзасновниця благодійного фонду "Янгол життя" Ольга Присяжнюк.

Акцію влаштували на підтримку онкохворих дітей, які проходять лікування в гематологічному відділенні обласної лікарні у Кропивницькому.

Під час вечірки зібрали 7251 гривню. Ці гроші покладуть на рахунок фонду "Янгол життя", говорить Ольга Присяжнюк.

Лимонад рятує життя. У Кропивницькому влаштували лимонадну вечірку на підтримку онкохворих дітей

"Ці гроші ми резервуємо на термінові потреби діток, які тільки потрапили на лікування до гематологічного відділення. Щоб не чекати коли зберуться якісь кошти, бо часу немає, а одразу оплачувати їм необхідні обстеження, призначення, ліки. Чим швидше призначать лікування, тим краще результат".

Тривала вечірка 2 години, за цей час продали 150 склянок лимонаду.

Що відомо

Міжнародний благодійний фонд "Янгол життя", заснували у Кропивницькому у 2016 році, допомагає онкохворим дітям Кіровоградщини. З початку 2021 року благодійний фонд "Янгол життя" надав допомогу дітям на 1 мільйон 300 тисяч гривень. У 2020 році — на 2 млн 176 тисяч гривень. Читайте також Працівники "Кіровоградгазу" здали 10 літрів крові в рамках акції " Дарую тобі життя". Охочих можемо навчити. У Кропивницькому плели речі для недоношених малюків. Донори з Новомиргорода здали кров для поранених військових.

Джерело