У Полтаві 18 липня щеплюють громадян вакциною виробництва "Pfizer-BioNTech". Роблять це у центрі масової вакцинації. На вході утворилася черга з охочих зробити щеплення, повідомляє кореспондент Суспільного.

На Полтавщині щеплення вакциною "Comirnaty" від "Pfizer-BioNTech" 18 липня роблять у центрах масової вакцинації у Кременчуці та Полтаві. В останньому центр масової вакцинації розташований у торгово-розважальному центрі "Київ". Поблизу нього утворилася черга.

Центри масової вакцинації працюють також у Лубнах, Миргороді та Горішніх Плавнях. У них щеплення роблять лише препаратом "CoronaVac".

Черги біля центру вакцинації: у Полтаві розпочали масово щеплювати препаратом виробництва

Аби провакцинуватися, із собою треба мати паспорт, декларацію з сімейним лікарем або ідентифікаційний код. Також є можливість зареєструватися через додаток "Дія".

Що відомо:

Цього тижня центр масової вакцинації у Полтаві запрацював 14 липня, а у Кременчуці, Миргороді, Лубнах та Горішніх Плавнях – 15 липня. Працюватимуть вони до 18 липня. Минулого тижня за чотири дні у центрах масової вакцинації у Полтавській області щеплення від коронавірусу отримали понад 3,5 тисячі людей. Уперше на Полтавщині п’ять тимчасових центрів масової вакцинації запрацювали 5 та 6 червня. Уперше на Полтавщину вакцину від коронавірусу доставили 24 лютого. Це був препарат "CoviShield". Саму ж вакцинацію в області почали 25 лютого. Першим щепили працівника обласної інфекційної лікарні Романа Пономаренка.

Джерело