Рівень життя українського суспільства багато в чому залежить від проєктів та ініціатив, які фінансують із бюджету. Отже, кожен бізнес, який справно сплачує податки,  робить внесок у наш добробут і комфорт. Наочним прикладом може бути  діяльність багаторічного лідера української роздрібної торгівлі – «АТБ».

Допомога розвитку Франківщини: компанія  «АТБ» знову сплатила рекордні податки

Використовуючи стратегію динамічного розвитку, компанія зуміла в нинішньому складному році побити рекорд щодо обсягу сплати податків і зборів. За шість місяців 2020-го корпорація «АТБ» перерахувала до бюджетів усіх рівнів, у тому числі й до міської скарбниці нашого Івано-Франківська, 7,57 млрд грн. (разом із митними платежами та ЄСВ). Згідно з інформацією з відкритих джерел це на 32,5% більше за показник аналогічного періоду минулого року.

Допомога розвитку Франківщини: компанія  «АТБ» знову сплатила рекордні податки

«Цей рік, незважаючи на надзвичайно складні обставини, в яких опинився бізнес через  пандемію коронавірусу, корпорація «АТБ» проходить впевнено, залишаючись лідером ринку й одним із найбільших платників податків в Україні.

 Можу навести два приклади:

– сума сплачених нами податків за пів року в три рази перевищує річний (!) бюджет таких міст, як Суми, Херсон, Черкаси, Тернопіль, Луцьк;

–  сплачені нами за перше півріччя податки в два рази перевищують суму державних інвестицій у будівництво нового аеропорту в Дніпрі.

Коли нас запитують, що таке соціально відповідальний і патріотичний бізнес, для мене відповідь очевидна. Це не тільки благодійні проєкти, соціальні ініціативи, інвестиції, нові робочі місця. По-перше, це прозора та системна діяльність бізнесу в наших економічних реаліях. По-друге, ефективне використання зроблених бізнесом інвестицій органами центральної та місцевої влади», – повідомляє на своїй сторінці у Facebook Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ».

Такі високі темпи зростання бюджетних платежів компанія демонструє вже кілька років поспіль. За підсумками 2019-го «АТБ» посіла перше місце в галузі у рейтингу 100 найбільших представників бізнесу за обсягом перерахованих платежів до бюджетів усіх рівнів.

Корпорація «АТБ» є однією з найпрозоріших і найвідкритіших в Україні. Минулого року до бюджетів різних рівнів і спецфондів  вона перерахувала 12,6 млрд грн., що на 34% перевищило показники попереднього періоду.

Компанія дотримується свого основного принципу – безперебійно забезпечувати громадян якісними продуктами за доступними цінами. Вартість товарів  у 1137 супермаркетах  цієї торговельної мережі нижча за середньоринкову на 10–15%. Нині магазини лідера українського ритейлу працюють у 293 населених пунктах 24 областей країни, включаючи і Франківську. Асортимент кожного з таких дискаунтерів перевищує 3,5 тис. найменувань. Це гарантовано свіжі продукти та якісні товари першої необхідності. Близько третини становить продукція власних торгових марок «АТБ».

Допомога розвитку Франківщини: компанія  «АТБ» знову сплатила рекордні податки

Піклуючись про безпеку майже чотирьох мільйонів постійних клієнтів (стільки українців щодня відвідують магазини мережі), компанія відкрила новий для українського ринку напрямок – перший продуктовий онлайн-магазин «АТБ» повного циклу. Весь процес від замовлення необхідних товарів до їхнього отримання займає менше однієї години. Це дозволило багатьом мільйонам громадян, в тому числі й мешканцям нашого міста Франка, не відчувати нестачі якісних продуктів та економити власні кошти.

Автор: Микола Савчук

Джерело