У суботу, 19 червня помер популярний український блогер Святослав Волков, більш відомий як Gorky Look. Про це повідомив в Facebookдепутат Верховної Ради VIII скликання Борислав Береза.

«Сьогодні якийсь жахливо трагічний день. Щойно стало відомо, що з нами більше немає Святослава Носова, який відомий більшості, як Горький Лук. Ти пішов в кращий зі світів, друже», – написав він.

Підтвердив інформацію про смерть блогера письменник Ян Валетов.

«Тільки що повідомили, що помер Святослав Носов. Він же Горький Лук. Автор пекучих текстів, талановитий письменник і публіцист. Джерело історій і полум'яний трибун», – написав він у соцмережі.

Помер популярний український блогер Святослав Волков

Волонтер Нік Будерацький повідомив, що у Святослава Волкова відмовили нирки.

Святослав Волков народився в Києві, за освітою – філолог. Перший свій блог він створив в 2014 році. У ньому блогер в іронічній формі висміяв «відсталість російського світу». Блог вівся в форматі «кафедри», де Gorky Look виступав як професор, а читачі – як кадети.

У серпні 2015 року на базі постів блогу вийшла книга «Ноука від Горького Лука. Збірник лекцій з кацаповедення«, причому перший тираж був розкуплений ще до надходження в продаж.

Джерело