Відома українська співачка і продюсерка Наталія Могилевська вирішила худнути разом з тренеркою Анітою Луценко. Для цього співачка приєдналася до челенджу, за умовами якого в разі поразки артистку чекає стрижка налисо.

Наталя Могилевська на своїй сторінці в соцмережі Інстаграм, де на неї підписано 1,3 мільйона читачів, регулярна ділиться нюансами своєї дієти. Цього разу співачка розповіла про труднощі, які спіткали її на шляху до ідеальної фігури. 

"Вам легко втриматися на дієті, коли чоловік намазує бутерброд з маслом і ковбасою у вас на очах? Спасибі за коментарі, яких виявилося дуже багато. Дорогі чоловіки, будь ласка, зверніть увагу, як дівчата на це реагують.", - написала вона. Наталя Могилевська

Наталя Могилевська розповіла про зруйновані стосунки через бутерброд з ковбасою:

Наталя Могилевська розповіла про зруйновані стосунки через бутерброд з ковбасою:

Наталя Могилевська також відповіла на питання своїх підписників, які цікавилися її улюбленим типажем чоловіків. За словами артистки коли вона любить, то зовнішність її чоловіка не головне. Водночас Могилевська жартома пояснила, що може стати найгіршим у парі.

"Якщо я перебуваю на ПП‼️, а він приходить додому і дістає шматок м'яса, потім торт, потім заїдає морозивом під келих вина і в фіналі закурює сигарету, то мені дуже важко утримуватися на здоровому харчуванні. Мені здається дуже важливим, коли обидва члени сім'ї плюс-мінус дотримуються однакової системи харчування, релігійних поглядів і бажано однакових смаків на кіно

Джерело