Після зустрічі тет-а-тет Байден виглядав розслаблено, на відміну від Путіна, звернув увагу політик

Путіну категорично невигідно загострювати ситуацію після зустрічі з Байденом, переконаний голова правління Центру оборонних стратегій, міністр оборони України (2019-2020) Андрій Загороднюк. Свою думку він пояснив у студії ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі".

"Йому надали попередження, чіткий меседж про те, що в нього є шанс виправитися самостійно. Я би не сказав що це було "нагодувати пряниками". По–перше, те, що говорить Байден на пресконференції, – абсолютно не значить, що це єдине, що він казав на зустрічі. В принципі, Байден виглядав розслаблено, дуже самовпевнено. Він не виглядав напружено, на відміну від Путіна. І зрозуміло що він (Байден – ред.) дав йому (Путіну – ред.) меседж, мовляв, "ти можеш сам виправитися або ми почнемо діяти", – вважає Загороднюк.

Він додав: "Зараз Путіну іти на загострення – це фактично говорити про те, що він недоговороздатний. А якщо він недоговороздатний, це фактично перекреслить чому багато можливостей, де він ще може потягнути ситуацію. Фактично його основна мотивація – це підняти свою значимость через ці всі кризи. А щодо чемоданчика (ядерного – ред.), всі ж розуміємо, що його застосування закінчився катастрофою для Росії. Путіну дали шанс – це основний меседж".

Нагадаємо, 16 червня у Женеві (Швейцарія) відбулася зустріч президентів США і Росії - Джозефа Байдена та Володимира Путіна.

Джерело