Відомий український телеведучий запропонував шанувальникам кілька видів спорту на свіжому повітрі. Стане в нагоді в спекотний літній період. 

Ведучий "Improv Live Show" на Новому каналі Олександр Педан жити не може без занять спортом, тому, з самого дитинства почав привчати своїх дітей до фізкультури, і популяризує активний спосіб життя серед молодих хлопців.

Друг Притули Педан назвав 5 кращих видів літнього спорту: завжди у формі і з гарним настроєм

Друг Притули Педан назвав 5 кращих видів літнього спорту: завжди у формі і з гарним настроєм

Чоловік поділився з Новим каналом улюбленими видами спорту, якими можна почати займатися влітку.

Почав він з біга. Про те, як корисна ця активність чули абсолютно всі, і сам Олександр Педан не гребує цим заняттям. Він це робить не тільки вдома, коли є вільний час, але і в подорожах. Для цього не потрібно мати якусь круту екіпіровку, тільки бажання і кросівки.

Друг Притули Педан назвав 5 кращих видів літнього спорту: завжди у формі і з гарним настроєм

"Біг для мене-це ритуал, коли я один на один з собою, думками, тривогами, які можна розвіяти. Після пробіжки відчуваю себе в рази краще - і фізично, і морально " - розповідає ведучий. 

Наступна корисна активність - велоспорт. Користі від нього ні трохи не менше, ніж від бігу. Для першої поїздки варто вибрати не зовсім довгий маршрут по знайомих локаціях, щоб не перевтомитися.

 

Фрізбі. Ще один прикольний спорт-кидання тарілки. Грати в фрізбі можна великими і маленькими компаніями, а також з домашніми улюбленцями.

Сапбординг. Це якийсь різновид серфінгу, проте потрібно управляти веслом. Тут не потрібні високі хвилі, і спробувати це можна в будь-якій водоймі. З першого погляду це здається чимось легким, однак, як показала практика, це абсолютно не так. 

І звичайно ж вейксерфінг. Цей вид спорту допомагає втілити мрії про серфінгу тим, хто не живе біля океану. Спорт не з дешевих, але спробувати його хоч раз варто.

"Вейксерфінг-це коли ти їдеш на хвилі за катером – - пояснює Педан. - Для цього треба трішечки повчитися. Тому що не тримаєшся за мотузку, а ковзаєш по воді за допомогою хвилі, яку створює катер". 

Джерело