На його думку, зустріч була організована для того, щоб розставити акценти і чітко показати, яка позиція Америки у цій ситуації

Президент Російської Федерації Володимир Путін під час зустрічі із президентом США Джо Байденом мав намір показати, хто вдома хазяїн і що Америка дуже агресивно ставиться до позиції Росії, але саме Путіна запросили на цю зустріч, щоб поставити його на свої місце. Про це в етері ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі" сказав колишній міністр оборони України (2019-2020 рр.) Андрій Загороднюк.

"На цій зустрічі була позиція абсолютно проукраїнська. Я не думаю, що Байден буде серйозно розмовляти з Путіним щодо майбутнього України у НАТО. Основною задачею Путін ставив перед собою показати, хто в домі хазяїн і розповісти, що США дуже агресивно ставиться до позиції Росії. Агресія Росії по відношенню до світу специфічна особливо до США. Наприклад, кібератаки, яким була дана чітка оцінка. США мали показати, що такої поведінки вони більше не допустять. Я думаю, що Путін все це вислухав", – розповів він.

Путіна запросили на зустріч з Байденом, щоб поставити його на місце – ексміністр оборони України (Відео)

На думку чиновника, ця зустріч була не для того, щоб вирішувати якісь питання, а для того, щоб розставити акценти і чітко показати, яка позиція Америки у цій ситуації.

"Для Путіна великим плюсом було те, що ця зустріч відбулася. Тому що вона відбулася частково саме через те, що Путін підняв градус і став збудником усіх цих нестабільностей. Саме тому його запросили, щоб поставити його на своє місце", – підсумував Андрій Загороднюк.

Як відомо, сьогодні, 16 червня, у Швейцарії відбулася зустріч президентів США та РФ Джо Байдена і Володимира Путіна.

Джерело