Президент Росії Володимир Путін відповів на питання журналіста про те, що Москва поводиться непередбачувано на міжнародній арені. Він заявив, що це США так себе ведуть і як приклад навів те, що США підтримали Революцію Гідності в Україні. Глава країни-агресора продовжує називати події на Майдані "держпереворото".

Про це Путін розповів на пресконференції після завершення переговорів.

Він заявив, що саме Революція Гідності стала причиною окупації Криму і війни на Донбасі. Хоча, як відомо, захоплення півострова почався ще 20 березня 2014 року, коли при владі був Віктор Янукович, який втік 22 лютого.

Путін звинуватив США у підтримці "кривавого перевороту" в Україні і заступився за Януковича

"Якщо ви візьмете ситуацію з Україною, з Кримом — від цього все танцює. А що стабільного в тому, що підтримали "державний переворот" в Україні. Коли колишній президент Янукович погодився з усіма вимогами опозиції. Він готовий був по суті піти від влади і через місяці три оголосити нові вибори. Ні, треба було зробити кривавий "державний переворот", який привів до відомих наслідків — Південний Схід і Крим", — сказав Путін.

Нагадаємо, ТСН.ua в текстовій онлайн-трансляції розповіло про події в Женеві і як реагує світ на переговори президентів США та Росії.

16 червня Джо Байден і Володимир Путін провели переговори на старовинній віллі поруч з мальовничим Женевським озером.

Також президент РФ зазначив, що питання України піднімався, але не дуже докладно. Тему вступу країни в НАТО обговорили "мазком".

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Джерело