Шоумен і ведучий каналу "Україна" Володимир Остапчук знявся для однієї із серій ситкому "Люся Інтерн", зйомки якого саме у розпалі.

На знімальному майданчику нового серіалу Володимир Остапчук склав свій ТОП книг, які вразили його останнім часом, та назвав твір, від якого неможливо відірватися. Остапчук розповів, що навіть на своє весілля попросив друзів дарувати книги замість квітів.

У сторіс ведучого каналу "Україна" в соцмережі Інстаграм час від часу з'являються книжкові новинки. 

Володимир Остапчук зізнався, чим захопився не менше, ніж новою дружиною: вже 10 разів

"Це відчуття можна порівняти з переглядом цікавого серіалу, який відразу захоплює. Одного разу ми з Христиною дивилися серіал "Паперовий будинок". Мені ніби наркотики продали! – жартома порівняв ведучий нового шоу "Співають всі" Володимир Остапчук. Володимир Остапчук

Володимир Остапчук зізнався, чим захопився не менше, ніж новою дружиною: вже 10 разів

"Тому що вже була перша година ночі, серіал добігав кінця, пора лягати спати, і тут показують анонс наступної серії... Ми розуміємо, що треба подивитись! І продовжували сидіти перед екраном, очі червоні, на годиннику п'ята ранку, а ми не могли відірватися! Ось такий же стан виникає, коли книга написана дуже добре, і ти не хочеш її закривати", - розповів шоумен. Володимир Остапчук

На знімальному майданчику серіалу "Люся Інтерн" Володимир Остапчук із задоволенням назвав книги, які йому сподобалися за останні декілька років. Як зізнався телеведучий, особливо його вразив твір Айн Ренд "Атлант розправив плечі".

Наступною у списку Володимира Остапчука є книга "Тонке відчуття пофігізму". Телеведучий також любить слухати аудіокниги, адже це зручно, особливо за кермом.

Наприклад, "Трансерфінг реальності" Вадима Зеланда Остапчук прослухав разів десять і навіть процитував автора: "Коли ти рухаєшся до мети через свої двері, тоді абсолютно все у твоєму житті складається чудово".

Володимир Остапчук зізнався, чим захопився не менше, ніж новою дружиною: вже 10 разів

Джерело