В Україні діє зелений рівень епідемічної небезпеки, тому скасовані деякі карантинні заходи 

Оскільки зараз Україна знаходиться в "зеленій" зоні за рівнем захворюваності в Європі, то перетин державного кордону з будь-яких країн є безперешкодним для громадян України або іноземців з видом на проживання. 

Зараз вже не треба встановлювати мобільний додаток "Дій вдома"  при поверненні з-за кордону в Україну. Таким чином, Кабмін скасував вимогу про наявність негативного тесту на коронавірус або самоізоляцію для українців, які повернулися з-за кордону.

Нові правила при в'їзді з-за кордону, Кабмін прийняв рішення:

Нові правила при в'їзді з-за кордону, Кабмін прийняв рішення:

Таке ослаблення діятиме, поки Україна в "зеленій" зоні..."

Зазначимо, громадяни інших країн для в'їзду повинні мати при собі страховий поліс з пунктом про COVID-19, а також негативний тест або довідку про повний курс вакцинації. 

Нові правила при в'їзді з-за кордону, Кабмін прийняв рішення:

Також, слід уточнити, що в разі повернення в Україну іншого рівня епідемічної небезпеки, вимога тесту або самоізоляції повернеться, незалежно від країни прибуття.

Самоізоляція не буде вимагатися при наявності негативного ПЛР-тесту, зробленого за 72 години до перетину кордону, або негативного експрес-тесту, або ж документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19.

Джерело