Минулося без постраждалих

У Луцьку нетвереза водійка тролейбуса спричинила аварію та розтрощила паркани приватних будинків. Після скоєного утекла з місця пригоди на тому ж транспортому засобі. Минулося без постраждалих. Про це повідомляє "5 канал". 

Як з'ясувалося, рівень алкоголю в крові водійки перевищував норму у 5 разів. За водіння напідпитку жінці загрожує штраф та позбавлення водійського посвідчення. А ще доведеться відшкодувати ремонт тролейбусу та огорожі. Після інциденту на роботі вона не з'являлася. Її колеги кажуть, що жінку раніше п'яною не бачили, а перед виїздом із депо, того дня, її оглядали медики.

В Луцьку п'яна водійка тролейбуса спричинила ДТП і втекла (Відео)

"Вона неадекватна була, двічі затарювалася в магазині пивом. Однин рейс, другий рейс. Вона як це зробила, на швидкості вдарилася, і відразу звідси втекла, людей навіть не взяла. Вам все поверну – та ви бачили б її, звідки вона ті гроші візьме", –розповіла власниця пошкодженого майна Марія Головач.

"Як по тролейбусу, там такі збитки, не оособливо великі, будуть відшкодовані нею, як по паркану також. Доля її буде, напевно вирішена, вона буде звільнена з роботи. Взагалі, людина, як людина, працювала, як працювала. Бідова людина", – сказав директор Луцького підприємства електротранспорту Володимир Пуц.

Як повідомляв 5.UA, нетвереза водійка збила на тротуарі підлітка у Вінниці.

Джерело