У селі Озеряни, що на Тлумаччині, люди другий день перекривають шлях Р-20 “Тлумач–Городенка”. Вони вимагають ремонту доріг місцевого значення. Про це Суспільному Карпати повідомив один із протестувальників Валерій Комара.

Сьогодні на протест вийшло понад 50 жителів сіл Озеряни, Жуків, Яківка, Хотимир та селища Обертин.

Акція безстрокова, до виконання наших вимог. Хоча б поточний ремонт зробити. Якщо доведеться, дійдемо до кільця у Клубівцях. Там будемо перекривати, щоб був більший резонанс, щоб на нас звернули увагу. Налаштовані рішуче. На наші вимоги ніхто не звертає уваги. Ми минулого року протестували. Нас обіцянками годували, але так нічого і не виконали, – говорить протестувальник.

Прикарпатці другу добу блокують дорогу “Тлумач–Городенка”За словами голови Обертинської громади Віктора Хамута, люди перекривають дорогу у двох місцях. Відтак утворився затор, однак протестувальники періодично пропускають автомобілі.

“Тих людей, від яких залежить ця тема (ремонт доріг – ред.) нема і не було ще”, – сказав голова громади.

Нагадаємо, 15 червня приблизно 30 жителів сіл Озеряни, Жуків, Яківка, Хотимир та селища Обертин вийшли на протест та перекрили дорогу Р-20 “Тлумач–Городенка”. Автошлях перебуває на балансі ДП “Дороги Прикарпаття”.

Джерело