Президент Росії відреагував на слова Джо Байдена про те, що "Путін вбивця". Президент держави-агресора заявив, що вони із американським президентом порозумілись. 

Про це очільник країни-агресора розповів на пресконференції після завершення переговорів.

"Після цього президент Байден мені зателефонував і ми порозумілись. Мене його пояснення влаштували. Він запропонував нам зустрітись. Це ж його ініціатива. Ми зустрілись і я ще раз переконався, що президент Байден - це дуже розумна людина, він досвідчений", - сказав президент країни-агресора. 

"У США і слова не встигнеш сказати, а вже стріляють": Путін виправдався за слова Байдена про вбивцю

Також Путін виправдався за слова Байдена про вбивцю, заявивши, що у "США постійно у когось стріляють". 

"Щодо різних різних звинувачень, то попередник Байдена, як ви пам'ятаєте ухилився від відповіді. Діючий президент США вирішив відповісти так і його відповідь відрізнялась від відповіді пана Трампа. За все, що відбувається в наших країнах відповідає політичне керівництво і перші особи. Це до того, хто, де і в чому винен. Хто вбивця. Ви подивіться, на вулицях американських міст кожен день когось вбивають, серед них є і лідери різних організацій. Там слова не встигнеш сказати і вже стріляють. І це не залежить від того, чи є поруч діти. Ось я пам'ятаю, кинула жінка машину, а їй в спину стріляють. Афганістан візьмемо. Там одним ударом по 120 людей вбивали. Допустимо, що це помилка. А розстріли з безпілотників чи вертольотів явно цивільного населення в Іраку - це що таке. Хто за це відповідає, хто вбивця?", - сказав Путін. 

Нагадаємо, що в березні 2021 року президент США ствердно відповів на питання, чи вважає Путіна вбивцею, і пригрозив Москві розплатою за втручання у вибори. Російський лідер, своєю чергою, побажав американському колезі здоров'я.

Тоді Путін, зі свого боку, відповів Байдену на слова про вбивцю відомої дражнилки. "Хто обзивається, той сам так і називається", — сказав російський президент.

У червні Путін заявляв, що його не стурбувало інтерв'ю американського лідера Джо Байдена, де той назвав його вбивцею, мовляв, він чув десятки звинувачень на свою адресу.

Джерело