"Глобалісти хочуть брати більше податків, більше перерозподіляти. Всі інститути влади, всі освітні центри забиті професурою, докторантурою, які стоять на тому, що треба більше брати, і більше перерозподіляти. Більше щоб центральні держави перерозподіляли на зелену енергетику, допомагали бідним, давали більше на освіту. Тобто, забирали у виробничого класу", - сказав Геннадій Балашов.

Він зазначив, що деякі країни можуть собі це дозволити. Зокрема, в США ВВП 57 тис. доларів на душу населення. Тому, вони можуть частину доходу перерозподіляти.

Для бідних країн це неприйнятно, - Балашов про високі податки

"Для бідних країн це неприйнятно. Тому що нам треба пройти шлях Америки, нам треба підняти економіку, нам треба зробити українця багатим, і тоді теж вводити у себе соціальні зобов'язання держави. У нас держава взяла на себе соціальні зобов'язання, на які у них просто немає грошей. Зараз можна скористатися ситуацією. Потрібно скасовувати податки. Потрібно дати виробничому класу різко піднятися. Потрібно включити ситуацію, коли в Україну потечуть гроші з усього світу", - додав Балашов.

Джерело