Чаус  заявляє, що справа щодо отримання ним хабаря у 150 тисяч доларів сфальшована

Одіозний суддя Микола Чаус знову записав відеозвернення, яке опублікував у телеграм каналі. Відео називається "привіт Артем".

Чаус спершу заперечує коментарі, які звучали після публікації попереднього відео. Тоді його адвокати заявили, що Чауса тримають у заручниках і змушують записувати відео проти власної волі.

Викрадений суддя Чаус записав чергове відеозвернення та звинуватив НАБУ у переслідуванні

Цього разу суддя заявив, що начебто телеграм канал його, а от адвокати – ні. Стверджує, що в суді, після повернення, його захищатиме лише один правник і нібито вже поговорив про це із ним. Однак імені юриста він так і не назвав.

Крім того, Чаус  заявляє, що справа щодо отримання ним хабаря у 150 тисяч доларів сфальшована. 2016–го на земельній ділянці, яка, за даними слідства, належить судді знайшли банку з валютою. Проте Чаус каже, що ні банка, ні не земля йому начебто не належать.

Заявив, що відкриття справи – це начебто переслідування з боку голови НАБУ Артема Ситника, який таким чином мститься судді. 

Як повідомляв 5.UA, скандального суддю Чауса викрали 3 квітня в центрі Кишинева іноземні громадяни. Молдовські ЗМІ писали, що Чауса нібито вивезли в Україну в багажнику автомобіля Toyota RAV 4, що належить посольству України.

Джерело