Дніпряни завоювали 12 медалей різного ґатунку на чемпіонаті України зі стрибків на батуті. Про це повідомили у пресслужбі Дніпровської міськради. На чемпіонаті України серед юнаків та дівчат та чемпіонаті України серед юніорів та юніорок зі стрибків на батуті вихованці Дніпровської міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 завоювали 12 медалей. Змагання проходили у Миколаєві з 10 по 12 червня. У них взяли участь близько 150 спортсменів та 7 команд (Харків, Херсон, Одеса, Київ, Миколаїв, Дніпро, Славутич). Чемпіонат України серед юніорів та юніорок: 2 місце в індивідуальних стрибках – Ванесса Вінніченко; 3 місце в індивідуальних стрибках – Олексій Іщенко. Чемпіонат України серед юнаків та дівчат: 1 місце в індивідуальних стрибках – Поліна Деркач; 2 місце в індивідуальних стрибках – Матвій Адаменко; 3 місце у командному заліку серед жінок – Анна Гармаш, Поліна Деркач, Вікторія Іванова, Дар’я Дідовець; 3 місце у командному заліку серед чоловіків – Матвій Адаменко, Денис Данекін, Михайло Мамкін, Сергій Кучерявий. Читайте також Календар сезону УПЛ 2021/22. Ключові дати першої частини чемпіонату "Прометей" здобув першу в історії перемогу в чемпіонаті України з баскетболу серед чоловіків

Дніпряни завоювали 12 медалей різного ґатунку на чемпіонаті України зі стрибків на батуті