Політик Микола Томенко у власному блозі заявив, що кадрова політика влади десакралізує Україну. За його словами, влада призначенням видатних особистостей на державні посади ганьбить їх.

«Те, що відбувається тепер, виглядає ще гірше, ніж було раніше. Колеги по директорату Кучми все таки були директорами, однокурсники Яценюка закінчували університети і реалізовували себе у бізнесі, соратники Порошенка були успішними менеджерами і бізнесменами. Ну, про Януковича трошки гірша ситуація…», - зазначив Томенко.

За словами експерта, кадрова політика нинішньої влади дуже невтішна, бо на посади наймаються люди без досвіду, що призводить до деградування урядового апарату країни у цілому. Як зазначив Томенко, просунення Вірастюка як народного депутата взагалі погане рішення, бо, за його словами, влада спортсмена із світовим ім’ям перетворила на, як він зазначив, блазня.

Ви займаєтесь десакралізацією Української держави, - Томенко про кадрову політику влади

«Ви займаєтесь десакралізацією Української держави. В Української держави є символи: відомі спортсмени, актори, письменники – усі просувають Україну. Вірастюк двічі найсильніша людина світу», - підкреслив Томенко.

За словами Томенка, дуже показово, що історична людина, яка прославляла Україну, не могла прочитати присягу народного депутата, бо народ кричав «ганьба!».

Джерело