Міністерство внутрішніх справ України повідомило, що для українських водіїв з'явилася нова онлайн-послуга. Відтепер через Електронний кабінет водія можна замовити страховий поліс на автомобіль. Будь-який водій, зареєстрований в системі, може укласти договір страхування транспортного засобу відразу в електронному функціоналі – не потрібно їхати в офіс чи чекати доставку.

За два тижні до закінчення терміну дії страхового полісу зміниться колір його позначки і водій зможе завчасно онлайн оформити новий. При цьому попередній договір діятиме до закінчення свого терміну.

А ще привабливим заохоченням є те, що громадяни пільгових категорій зможуть замовити страхові поліси із знижкою. Головне – вказати документ, що підтверджує ці привілеї.

Для водіїв запровадили нову зручну онлайн-послугу. Як нею скористатися
Для водіїв запровадили нову зручну онлайн-послугу. Як нею скористатися
Онлайн-страховка автомобіля від МВС

«Сервісні центри МВС у постійному пошуку оптимальних шляхів отримання наших послуг. Тому Електронний кабінет водія постійно наповнюється новими «фішками» і користується неабияким попитом у водіїв транспортних засобів. Так, протягом минулого року його послугами скористалися понад 720 000 осіб, з початку поточного року – 315 000 осіб», — зазначили в СЦ МВС.

Нагадаємо, що в Електронному кабінеті водія можна:

  • здійснити обмін та відновлення посвідчення водія;
  • призначити користувача авто;
  • відстежувати та сплачувати штрафи за порушення ПДР;
  • за необхідності – верифікувати водійські документи;
  • отримати витяг з Єдиного державного реєстру транспортних засобів;
  • замовити індивідуальні номерні знаки.

Джерело