Буревій зігнув дорожні знаки на Кіровоградщині та зніс лелече гніздо. Рятувальники сьогодні розчищають дороги від завалів. Пошкоджені дорожні знаки рятувальники замінять на нові. Про це повідомили в пресцентрі ДСНС України.

Заступниця начальника Служби автомобільних доріг Жанна Петрович розповіла: «На Кіровоградщині був град, пориви сильного вітру, шквали, значні опади у вигляді дощу. Хоча вони були й короткочасні, але дуже сильні. Повалило 15 дерев та зруйновані три інформаційних панно, вони побиті градом і покручені сильним вітром».


На Кіровоградщині буревій «покрутив» дорожні знаки (фото)

Відомо, що дерева повалило в Олександрійському районі між Куцівкою і Жовтими Водами, між Олександрією та селищем Петрове. Щити погнуло на дорозі Н-24, Благовіщенське — Миколаїв у Голованівському районі.

Також рятувальники поклали на місце лелече гніздо, що впало через пориви вітру у селі Бандурове Гайворонської громади. На жаль, пташенята загинули, але місцеві мешканці змайстрували нову основу для гнізда й сподіваються, що лелеки повернуться до нової домівки.

Додамо, що в Кіровоградській області в кількох населених пунктах випав великий град, який пошкодив урожай на городах.

Джерело