У червня розпочався відпочинковий сезон в оздоровчому таборі “Лімниця”. Минулої п’ятниці вже прибули перші відпочивальники.

Про це йдеться на сайті міського голови, пишуть Галицькі Гроші.

Влітку буде три повноцінні зміни у “Лімниці”. Відпочити тут зможуть діти з наших міст-партнерів по Україні. А також, за традицією – з Волновахи та Попасної, – наголосив Марцінків.

Зараз у таборі перебувають діти пільгових категорій та переможці олімпіад. Однак, придбати путівку можуть всі охочі безпосередньо у санаторії.

Розвиток та розваги: як юні прикарпатці відпочивають в оздоровчому таборі “Лімниця”. ФОТО Розвиток та розваги: як юні прикарпатці відпочивають в оздоровчому таборі “Лімниця”. ФОТО Розвиток та розваги: як юні прикарпатці відпочивають в оздоровчому таборі “Лімниця”. ФОТО

Під час відпочинку діти беруть участь у різних конкурсах, змаганнях та майстер-класах. Також для відпочивальників проводять екскурсії та дискотеки. У таборі намагаються адаптувати всі відомі розважальні програми під дітей.  Тому впродовж дня знімають відео і щовечора у фейсбуці виходять “Лімницькі новини”.

В першій зміні відпочинуть 130 дітей. Для цього у них є 21 день та 5-разове харчування.

Нагадаємо, Дмитро Комаров поділився своїми враженнями про візит на Верховинщину.

Джерело