Завтра, 16 червня, в Женеві (Швейцарія) відбудеться зустріч американського лідера Джо Байдена з російським колегою Володимиром Путіним. Представники ЗМІ дізналися подробиці зустрічі. Про це повідомляє Reuters.

Байден та Путін зустрінуться на віллі XVIII століття Villa La Grange з видом на Женевське озеро. Це перша зустріч світових лідерів в статусі голова держави.

Планується, що політики розмовлятимуть чотири – п’ять годин.

П’ять годин без перерви: стали відомі деталі зустрічі Байдена з Путіним

Під час переговорів не запланована перерва на обід. Інформацію про відсутність спільного обіду підтвердив американський чиновник, коли Байден вилітав в Женеву.

Першим на віллу приїде Путін. Там, до зустрічі з Байденом, у нього запланована розмова із президентом Швейцарії Гаєм Пармеліном. Вони розмовлятимуть в бібліотеці вілли, де зберігаються історичні книги в шкіряних обкладинках.

Окрім Байдена на Путіна, під час розмови в кімнаті будуть держсекретар США Ентоні Блінкен, міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров та перекладачі.

Безпеку та охорону перших осіб США та Росії забезпечують 3 -3,5 тис. правоохоронців.

Кілька годин тому делегація РФ разом з пропагандистами вирушила до Женеви.

Раніше Кремль озвучив теми переговорів Путіна й Байдена.

До слова, канцлер Німеччини Ангела Меркель у рамках триденного саміту Великої сімки у Великій Британії зустрілася в двосторонньому режимі з президентом США Джо Байденом. Меркель заявила, що Україна повинна залишитися партнером в поставках газу з Росії.

Джерело