Мешканці п’ятиповерхівки у Ківерцях, що на Волині, потерпають від сусідки, яка роками стягує до своєї квартири різний непотріб. А тепер ще їх і затопила. Аби втрапити усередину, щоб полагодити там трубу, людям довелося організувати цілу спецоперацію. 

Як повідомляється 15 червня у сюжеті ТСН.19:30, власниця помешкання навідріз відмовилася пускати бодай когось усередину. Після довгих вмовлянь місцевого шерифа жінка таки дозволила зайти сантехніку. Щоправда, той там довго не затримується - у кватирі, усе завалено сміттям та жахливий сморід.

Зносити усілякий непотріб жінка почала ще кілька років тому. Сусіди намагалися вмовити її усе прибрати, однак пенсіонерка проти. Крім сміття у квартиру вона носить і підгодовує ще й тварин.

Волинянка зносить до квартири мотлох: в оселі все завалено сміттям та стоїть жахливий сморід

Ще гірше – сусідам знизу. Їх вона затоплює уже невперше. А ще жінка не дозволяє зайти у помешкання газовикам та комунальникам. Тож люди часто змушені сидіти без води та газу.

У квартирі жінка мешкає разом з сином, який, за словами сусідів, зловживає спиртним. Сама ж пенсіонерка запевняє, прибрати хоче, та все не доходять руки.

За словами сусідів, вони неодноразово пропонували жінці допомогти з прибиранням, однак та щоразу відмовляється.

Зайти усередину мешканці самі не можуть, бо це приватна власність. Юристи ж радять писати колективні заяви та звертатися до суду та соцслужб, а також усе фіксувати та писати скарги у поліцію. 

Читайте також: 

У Миколаєві у захаращеній мотлохом квартирі згоріли тварини

Київські "плюшкіни" ледь не спалили будинок разом із заваленою мотлохом квартирою

Фанат мотлоху паралізував життя багатоповерхівки в Запоріжжі

Сміття на 50 вантажівок: родина у Кропивницькому сім років збирала на подвір’ї всілякий мотлох

Джерело