Вибір гаражних воріт — відповідальна задача. Від цього компоненту будівлі залежатиме збереження автомобіля, тож він має бути міцним і надійним. Якщо гараж використовується як склад, то у ньому важливо дотримання температурного режиму, тобто конструкція має добре зберігати тепло.

Слід також взяти до уваги простоту керування та легкість у користуванні. Автоматика та дистанційне відчинення набагато зручніші за необхідність виходити з машини та вручну розсувати габаритні стулки. Якщо гараж є частиною житлового комплексу, то ворота мають працювати без шуму і відповідати загальному дизайну архітектурного ансамблю. Слід враховувати також простоту у догляді. Господаря навряд чи влаштує необхідність регулярно фарбувати стулки, змащувати петлі та видаляти іржу.

Як обрати оптимальні ворота для гаража

Чому секційні ворота для гаража — оптимальний варіант?

Традиційні розсувні ворота навряд чи задовольнять усі перераховані вище вимоги. Незважаючи на свою доступну ціну, міцність і простоту виготовлення, вони все ж морально застарілі. Сучасна високотехнологічна конструкція — підйомні ворота. Її розробили інженери німецької компанії Hörmann, яка є європейським лідером із виробництва систем пропуску.

Щитові підйомно-поворотні, секційні з електроприводом та ролетні гаражні ворота — три кити, на яких базується успіх відомого концерну. Підйомно-поворотна конструкція набагато функціональніша та технологічніша за розсувну, тому з кожним роком у неї з’являються нові прихильники.

Секційні гаражні ворота були створені пізніше за розсувні та щитові підйомно-поворотні. Тому у їхньому виробництві врахували та виправили недоліки попередніх моделей. Вони складаються не з двох важких стулок, а з набору сендвіч-панелей. У відчиненому стані ворітне полотно розміщується під стелею, залишаючи багато простору у гаражі та перед ним.

Сендвіч-панелі, що виготовляються з двох сталевих профілів з поліуретановим прошарком, не піддаються корозії та не вимагають регулярного фарбування. Багатошарова структура забезпечує секціям хорошу термоізоляцію. Вони підтримують мікроклімат приміщення, взимку не примерзають та не покриваються інеєм.

Оскільки секційні ворота відчиняються вгору, немає потреби розчищати перед ними сніг. Машину можна підганяти аж до самого гаража. Під час відчинення полотно фіксується самостійно. Небезпека, що порив вітру закриє стулку та зашкодить машині, повністю усунена.

Секційні ворота оснащуються електроприводом для автоматичного відчинення. Ними можна керувати за допомогою пульта або смартфона. Переваги такого користування особливо очевидні в погану погоду та темний час.

Ворота з секцій можна монтувати в готовому гаражі, адже немає необхідності пов’язувати дверну раму з цегляною кладкою, як у випадку з розсувними воротами. Їх можна встановлювати в отворах будь-якої конфігурації, тому це раціональний варіант для реконструкцій. Система протизламних механізмів гарантує захист від зловмисників. Стильний зовнішній вигляд та відповідність сучасним дизайнерським трендам — ще одна перевага секційних воріт Hörmann.

Джерело