На брифінгу влада переконувала журналістів, що перехоплення лайнеру не було

Опозиціонера Романа Протасевича привели на брифінг білоруської влади. Він був присвячений незаконній посадці літака Ryanair у Мінську місяць тому.

На конференцію Протасевич нібито захотів прийти сам. І керівництво Білорусі знайшло таку можливість.

У Білорусі на брифінг, присвячений незаконній посадці літака Ryanair, привели Протасевича: частина журналістів покинула залу

На брифінгу влада переконувала журналістів, що перехоплення лайнеру не було. Пілоти самостійно вирішили посадити літак саме у Мінську, а не Вільнюсі.

Про те, що у брифінгу візьме участь Протасевич стало відомо за кілька хвилин до початку. Одразу після цього частина журналістів на знак протесту покинула залу. Вони переконані, Роман Протасевич перебував у залі через примус.

На брифінгу журналісту теж надали слово. Інформацію про своє побиття назвав чутками, які не мають підтвердження. А те, що у СІЗО його побив сам Лукашенко, Протасевич назвав жартом.

Нагадаємо, білоруський державний телеканал ОНТ показав "інтерв'ю" із захопленим опозиційним журналістом Романом Протасевичем, де він начебто "визнав провину" та сказав, що "почуває себе прекрасно".

 

Джерело