Черкаські спортсмени вибороли срібні нагороди на чемпіонаті України з академічного веслування. Про це повідомили в пресслужбі Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА. Чемпіонат України з академічного веслування серед молоді до 23 років відбувся 8-12 червня у Дніпрі. Черкаську область представляли 10 спортсменів. Олександрі Дьячук вдалось вибороти срібну медаль серед жінок в одиночці на дистанції 2 000 метрів. У двійці на дистанції 2 000 метрів серед жінок Олександра також посіла друге місце. Іван Тищенко став другим серед чоловіків на дистанції 2 000 метрів в одиночці. У четвірці Іван з партнерами також здобули срібло на дистанції 2 000 метрів. Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України Читайте також Черкаські каратисти вибороли нагороди на всеукраїнському турнірі У Черкасах встановили рекорд з хокею на траві У Черкасах стартував чемпіонат із боксу пам’яті видатного тренера