Діти звали дорослих на допомогу, але ті думало, що діти жартують

У центрі Запоріжжя на пляжі потонув 14-річний хлопець. На місці працювали медики, але врятувати дитину медикам не вдалося. Про це повідомили в пресслужбі ДСНС України у Запорізькій області, пише "Укрінформ".
"Місцевими мешканцями у воді біля берега було виявлено тіло хлопця. На місце події було викликано медичну допомогу. Після прибуття медиків, та проведення ними реанімаційних дій, хлопця не врятовано, констатовано смерть. Загиблий 2006 року народження, мешканець м. Запоріжжя", - повідомили рятувальники.

Як стало відомо, надзвичайна подія сталася близько 15:30. Неповнолітній потонув після стрибка в воду з причалу. Про це пише "Перший запорізький".

Медики, які прибули на місце події, проводили реанімацію хлопчика, але врятувати дитину не вдалося.

Діти звали на допомогу, а дорослі не повірили: у Запоріжжі на центральному пляжі  потонув 14-річний хлопець

Як повідомляли в соцмережах, дорослі відпочивальники не відразу відреагували на крики дітей, з якими пірнав загиблий, про допомогу, припускаючи, що це розіграш.

Керівник обласного центру екстреної медичної допомоги Костянтин Малашенко, коментуючи цю подію, написав у своїй сторінці у соцмережі: "Напевно, немає нічого страшнішого в житті, ніж смерть дитини. І початок курортного сезону нам це нагадує. Ось вчора хлопець на Центральному пляжі. 14 років, чийсь син, чиясь Надія... Так, була швидка, була 50 хвилинна реанімація, все це було. Але було пізно. Байдужість і безпечність. Безпечність дітей і байдужість дорослих, які відмовилися прийти на допомогу дитині перекреслили його шанси на Життя. В черговий раз переконуємося, що навіть помінявши всі автомобілі на нові сучасні і зробивши все дороги, ми не встигнемо врятувати дитину... якщо оточуючі як і раніше будуть байдужі. Байдужі один до одного, чужим дітям, можливості навчитися елементарним навикам порятунку життя. Є над чим замислитися".

Джерело