Під руїнами опинилися заблокованими кілька людей

Сильний вибух потряс в ніч з суботи на неділю китайське місто Шиянь в провінції Хубей. Про це повідомляє інформаційне агентство «Сіньхуа».

За попередньою інформацією, причиною вибуху став витік побутового газу. Більш точні обставини трагедії поки що встановлюється спеціальною комісією.

Вибух газу сколихнув нічне місто – десятки загиблих і сотня постраждалих

За даними інформагентства, в результаті вибуху загинуло найменше 11 осіб. Ще 144 людини постраждали, отримавши поранення різного ступеня тяжкості.

Серед постраждалих – 37 місцевих жителів, які перебувають у критичному стані. Над розбиранням завалів працюють екстрені служби. Повідомляється, що під руїнами опинилися заблокованими кілька людей.

На місці вибуху ведеться пошуково-рятувальна операція і з’ясовується більш точна причина нічної аварії.

Додамо, що вибухи побутового газу – досить часте явище в містах по всьому світу. Часто їх жертвами стає велика кількість людей, тому що газові плити встановлюють, в основному, в житлових будинках. наприклад, в минулому році в Києві стався вибух побутового газу в багатоповерховому будинку, розташованому на Позняках. Тоді загинули десятки людей, сотні залишилися без житла і речей. Будинок, зруйнований вибухом, вирішили не відновлювати.

Джерело