Ванга померла ще 25 років тому, але її передбачення досі обговорюються. Якісь з них не збулися, але більшість виявилася правдою.

Прийшов час дізнатися, що Ванга говорила про глибоке майбутнє планети Земля.

Передбачення Ванги на 100 років вперед: скільки житимуть люди і чи зникне бідність

Передбачення на майбутнє від Ванги

Ванга передбачила великі проблеми для Європи, які почнуться в двадцятих роках 21 століття. Можливо, що старий світ очікують проблеми соціального та економічного характеру. Як говорила ясновидиця, в цей час з Європи відбуватиметься великий відтік населення.

А ось вже в 30-х роках різко почне підніматися рівень Світового океану. Великі території суші підуть під воду, багато країн втратять прибережні міста, а люди будуть змушені переїжджати вглиб континентів і островів.

Передбачення Ванги на 100 років вперед: скільки житимуть люди і чи зникне бідність

Також в середині цього століття варто очікувати глобальний науковий прорив. В основному відкриття торкнуться галузі медицини. Ймовірно, вчені відкриють щось таке, що дозволить збільшити тривалість життя людей в майбутньому. А ось зачатки деяких майбутніх відкриттів і вектор розвитку медицини можна простежити вже зараз.

Третя чверть 21 століття стане нагадувати початок 20 століття. Багато держав знову підуть комуністичним шляхом розвитку, але з помітними поліпшеннями цього політичного ладу.

Передбачення Ванги на 100 років вперед: скільки житимуть люди і чи зникне бідність

А ось в кінці 21 століття людство знову зустріне нову хворобу, яка може забрати мільйони життів.

Також в кінці 21 століття будуть великі проблеми з перенаселенням Землі. Людей буде так багато, що на всіх не вистачатиме їжі. Багато житимуть за межею бідності.

Також провісниця згадувала і зовсім далекі часи.

За її словами, до кінця 22 століття людство може встановити контакт з позаземними цивілізаціями, а також значно просунутися в космічних технологіях.

Джерело