Хлопцю загрожують громадські чи виправні роботи, або ж арешт на термін до 6 місяців.

У Харкові затримали 16-річного хлопця, який побив 14-річну дівчинку. Він бив її кулаками в голову, а також буцав ногами, момент потрапив на відео.

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у Facebook.

“Малолітня мразота, який по-звірячому побив 14-річну дівчинку, затриманий харківськими поліцейськими. Попереду на нього чекає суд за статтею 125 Кримінального Кодексу – нанесення умисних легких тілесних ушкоджень.

Буцав ногами і зламав ніс: 16-річного харків’янина, який жорстоко побив 14-річну дівчину, затримали

Суд може йому присудити або штраф або громадські роботи від 150 до 240 годин або виправні роботи на строк до одного року або арешт на строк до 6 місяців. Якби я був би суддею, то я б направив цього малолітнього негідника на рік виправних робіт – підмітати вулиці, мити громадські туалети. Можливо, тоді він усвідомить, що він накоїв”, – написав Геращенко.

Зазначимо, сам підліток нещодавно записав відеозвернення, в якому попросив вибачення у постраждалої.

Нагадаємо, У Харкові 16-річний хлопець жорстоко побив 14-річну дівчину. Він бив її кулаками в голову, а також буцав ногами. На відео, яке оприлюднив Геращенко, видно, як хлопець спочатку б’є однолітку кулаками по обличчю. Потім вона падає і сідає на асфальт, а також закриває обличчя руками. Утім, нападник не припиняє застосовувати фізичну силу: б’є її руками в голову та груди. Потім – ногами.

Джерело