На ток-шоу за участі парламентарки від "ЄС" зчинилася суперечка – дійшло до хамства

У четвер, 10 червня, у ток-шоу "Право на владу" з Наталією Мосейчук, де обговорювали так звані "плівки Медведчука", сталася неабияка суперечка за участі ведучої та нардепки від "Європейської Солідарності" Ірини Геращенко

Дійшло до того, що телеведуча та присутній у студії юрист Геннадій Друзенко вдалися до образ щодо парламентарки.

У певний момент ефіру Геращенко запропонувала разом із працівниками телеканалу допомогти бійцям із житлом.

На це Мосейчук відповіла словами: "Те, що ви зараз пропонуєте, і те, на чому ви спекулюєте, це називається скотство". Друзенко, у свою чергу, порівняв представницю "ЄС" із російською пропагандисткою Ольгою Скабєєвою.

Після завершення ефіру – багато емоційних реакцій з'явилося і в соцмережах.

Сама Ірина Геращенко пообіцяла більше ніколи не приходити на канал "1+1". Також розповіла про звільнення полонених за часів минулої влади.

"Офіційно хочу поінформувати, що це був мій останній похід в студію "Плюсів". Цей канал вже двічі вибачався перед українцями за брехню і маніпуляції. Перед Віктором Ющенком за "ваша дружина американка". Перед Майданом", – нагадала вона.

Слова підтримки колезі за фракцією висловила велика кількість представників "ЄС".

Вікторія Сюмар написала на своїй сторінці у Facebook: "Ці люди вчать нас "патріотизму" і дискредитують героїзм тих, хто був на передовій за Україну в 2014… Ірина Геращенко – наша тобі величезна повага".

Марія Іонова написала розгорнутий допис щодо років роботи Геращанко та її внеску у визволення полонених:

Володимир Ар'єв написав: "Загалом, на "1+1" шабаш гідний Геббельса, а Скабєєва може їхати на курси підвищення кваліфікації до Мосейчук. Іра Геращенко в цьому кодлі змогла знайти в собі сили триматися гідно і аргументовано".

Відреагували на конфлікт у прямому ефірі також блогери та звичайні користувачі соцмереж:

Під публікацією власне "ТСН" у коментарях було особливо гаряче:

Джерело