Для Верховної Ради закуплять нові автомобілі. Мова йде про Toyota Camry – японський седан бізнес-класу. Інформація про відповідний тендер з’явилася в системі електронних закупівель ProZorro.

Замовником виступає Автобаза управління справами апарату Верховної Ради України.

Всього планується закупити 21 автомобіль., очікувана загальна вартість яких – 18 мільйонів гривень. Тобто один автомобіль може коштувати майже 860 тисяч гривень.

Верховна Рада закупить автомобілі бізнес-класу. Що купують за гроші українців

Аукціон заплановано на 16 серпня 2021 року.

Відповідно до технічного завдання до тендеру, автомобілі повинні бути 2021 року випуску, чорного кольору, з об'ємом двигуна 2,5 літра, колісні диски - 17 дюймів, коробка передач - 8-ступінчаста, автоматична.

Крім цього, автомобіль повинен бути укомплектований акустичним лобовим склом з тонованого смугою темно-синього кольору, обігрівом заднього скла з автотаймером, склоочисниками з датчиком дощу, підігрівом сидінь, клімат- і круїз-контролем.Треба відзначити, що Camry – це не найдешевший седан, який Toyota пропонує в Україні. Є біль доступна Corolla, яка коштує приблизно на 350 тисяч гривень дешевше. Але українським політикам та чиновникам такі автомобілі не подобаються.

Треба відзначити, що Toyota Camry – це далеко не найдорожчий автомобіль, який дозволяли собі українські можновладці. Наприклад, у 2020 році ДБР та Нацбанк купили собі Toyota Land Cruiser 200 – один з найбільших та найдорожчих позашляховиків в Україні. За один такий автомобіль український Нацбанк заплатив 2,4 мільйона гривень.

Детально про найдорожчі автомобілі 2020 року, які були куплені на державних тендерах, «Главком» розповідав у матеріалі за цим посиланням.

До речі, нещодавно Toyota презентувала абсолютно новий Land Cruiser з індексом 300. Всі подробиці про новинку – за посиланням.

Джерело