Депутатка від «Європейської солідарності» Ірина Геращенко під час обговорення скандалу через «плівки Медведчука» посперечалась із ведучою ток-шоу «Право на владу» Наталією Мосейчук.

Так, Геращенко заявила, що журналісти телеканалу «1+1» не висвітлюють інформації про українських військових та полонених, яких утримують окупанти. На це ведуча програми Наталія Мосейчук зауважила, що це – брехня, оскільки випуски новин регулярно починаються із інформації з фронту.

«Я повністю підтримую вашу позицію щодо Медведчука. Наскільки ми знаємо, він є співвласником телеканалу «1+1». Тут правильні прозвучали речі відносно квартир військовослужбовцям, яких звільнили, але вони залишаються сьогодні без соціальних пакетів. Давайте 25% зарплат всіх співробітників каналу «1+1» за місяць ми перерахуємо на закупівлю квартир, наприклад, Івану Дєєву та Ігорю Козловському. Я віддам всю свою зарплату за місяць. Давайте купимо ці квартири. Порошенко кільком військовослужбовцям квартири купив. Давайте зробимо разом щось хороше для кількох військових. І списки вам віддам», – сказала Ірина Геращенко.

«Це – скотство»: Геращенко та Мосейчук посперечались в прямому ефірі

Наталія Мосейчук відповіла: «Списки я візьму, пані Ірино. А те, що ви зараз пропонуєте, і те, на чому ви спекулюєте, це називається скотство».«230 українців і кримських татар утримуються сьогодні у тюрмах окупованого Донбасу, 109 українців і кримських татар утримуються сьогодні у Криму і Російській Федерації. Я думаю, що скотство – спекулювати на їх життях і цим не займатися. Списки – і давайте ми разом цим займемся», – парирувала депутатка.

Далі вона знову назвала «скотством» спекуляції на звільненні полонених.

«Пані Ірино, мені завжди роблять зауваження, коли я говорю гострі речі. І коли я кажу слово «брешете»... Мені дуже часто роблять зауваження за слово «брешете». Але в даному випадку ви навіть не обманюєте, пані Ірино, ви брешете», – заявила Мосейчук.

Зазначимо, під час цього ж ефіру Геращенко розповіла, як бойовики ґвалтували полонених.

Дивіться також:
  • Не рояль. Мосейчук притягла в студію «1+1» велосипед Голобородька (фото, відео)
  • Як соцмережі відреагували на двері з Офісу президента в ефірі «1+1». Добірка курйозних фотожаб

Джерело