Ось уже майже тридцять років, з самого моменту здобуття незалежності, Україна прагне побудувати класичну демократію західного зразка - але результат поки не дуже вражає. Чому?

Свою думку з цього приводу у програмі «Суб'єктивно з Андрієм Пелюховським» висловлює глава партії «Сила Нації» та громадський діяч Андрій Пелюховський.

«Ми й справді будуємо не те, що хотіли б побудувати. Знаєте, в чому наша проблема? Українці, на жаль для себе і на щастя для свого керівництва, живуть дуже правильно. Ми живемо дуже чесно, і нашої добротою занадто нахабно користуються. Над нами знущаються, а ми терпимо. Однак тут варто було б провести історичну паралель. Так, українці терплячі, але терплячий народ - це дуже небезпечний народ. Коли в українського народу закінчується терпіння, він перестає відчувати межу дозволеного», - зазначає Пелюховський.

Українці терплячі, але терплячий народ - це дуже небезпечний народ, - Пелюховський

Він нагадав, як нашу країну триста років принижували татари - але потім українці їх прогнали.

«Зараз епоха інформаційних технологій, і час біжить набагато швидше. Тепер триста років не знадобляться - вистачить і тридцяти. А ці тридцять років вже минули. Я думаю, зараз настав час все змінити та виправити. Трохи терпіння - і у нас все вийде», - вважає Андрій Пелюховський.

Також Пелюховський пояснив, як буде працювати спеціальний банк, в якому ув'язнені стануть тримати свої кошти.

Джерело