Освіта в Україні невпинно деградує, вона готує не фахівців, а селян. Так сказав політолог Михайло Чаплига у своїй програмі «Чаплига. Без питань»

Експерт підкреслює, що влада вирішила здирати гроші з українців вже навіть за шкільну освіту, хоч це і суперечить Конституції. Він зазначає, що школа сьогодні руйнує будь-яке вміння мислити, а її програми зовсім переписані. Також Чаплига несхвально відгукується про ще одне нововведення – компетенції.

«Ну, дійсно, навіщо плугатарям з сапками знати, що місяць це небесне тіло кулястої форми? Достатньо знати, що це білий бубон, який щоночі піднімає Сорос над нами, щоб відсвітлювати нам шлях». На продуктивність сапи це не вплине...», - обурюється політолог.

Знищили шкільну освіту, шкільні програми. У школах реостатів немає! - Чаплига

Він переконаний, що таке погіршення якості освіти не випадкове, це зробили навмисно, аби народом, який не має знань, було простіше керувати.

«Знищили шкільну освіту, шкільні програми. У школах реостатів немає!», - каже експерт. Він також додає, що сьогодні в українських школах відсутні і настільки елементарні речі, як глобус. Чаплига зазначає, що хімічні і фізичні лабораторії просто не мають обладнання, аби школярі вчилися.

На думку Чаплиги, сьогоднішні освітні реформи зроблять всіх виключно гуманітаріями. «Мости теж будуть гуманітарії будувати?», - запитує він.

Отже, політолог констатує, що освіта в Україні невпинно деградує, а література лише каже українцям навічно залишатися селянами.

Нагадуємо, Чаплига заявив, що фахівцям після випуску з ВНЗ просто ніде працювати.

Джерело