Прикарпатцям на замітку: Сьогодні Сонце стане чорним –  пряма трансляція унікального явища

Сьогодні відбудеться рідкісне сонячне затемнення. Інакше його називають “вогняним кільцем”. Місяць занадто малий, щоб повністю закрити собою Сонце. Тому буде видно ореол навколо двох об’єктів.

Спостерігати затемнення зможуть жителі 60 країн, серед яких і Україна. У Києві затемнення можна побачити починаючи з 13:26. Максимальної фази досягне о 14:15 і закінчиться о 15:03. При цьому сонце закриється на 12%, пишуть Версії з посиланням на gazeta.ua.

Королівська обсерваторія в Грінвічі проводить пряму трансляцію Сонячного затемнення. Астрономи обіцяють найкращий вид на часткове сонячне затемнення в Британії. Починається стрім 10 червня о 12:05.

Ще дві трансляції проводять CosmoSapiens (починається 10 червня о 10:00) і Timeanddate (починається 10 червня в 12:00).

10 червня завершиться коридор літніх затемнень. У цей день Сонце стане чорним. Астрологи кажуть, таке явище негативно вплине на людей. Сонячне затемнення в більшій мірі зачіпає зовнішній світ. Місячне було 26 травня. Таким чином, між двома затемненнями ми рухаємося від внутрішнього дисонансу до зовнішнього. Чим ближче буде дата затемнення, тим сильніше воно відчуватиметься, і тим більше сил може віднімати.

Джерело