Наприкінці літа будівельна компанія “Івано-Франківськміськбуд” розпочинає будівництво містечка клубного типу у Жешуві (Польща). Це вже друга черга такого котеджного об’єкта будівельної компанії. Адже власне житло у передмісті в зеленій зоні має все більший попит.

Такі помешкання – сучасний європейський тренд. Продумане планування, зручна інфраструктура та розташування разом із чистим повітрям, затишною атмосферою – і це все неподалік від міського життя. А комфортні одно-, двох- та трикімнатні квартири невеликої площі – вдале рішення для сімейного бюджету європейців.

У містечку представлене житло середнього класу з краєвидом на низькогір’я Карпат. Це вісім окремих триповерхових будинків в одному архітектурному стилі, а для мешканців четвертого поверху – мансарда з терасою. У кожному будиночку по 20 квартир.

Містечко клубного типу – простір для гармонійного проживання

Комплекс матиме підземний паркінг. В одному із секторів заплановано басейн клубного типу. Здати об’єкт мають за два роки.

Інвестуючи у майбутнє своєї сім’ї, ви отримаєте комфортабельну нерухомість, тихе сусідство в мальовничій й екологічно чистій місцевості, доступ до благ цивілізації і принади заміського життя.

За додатковою інформацією звертайтеся в офіс будівельної компанії:
м. Івано-Франківськ
вул. Гаркуші, 24
тел.: (095) 749-42-17

Містечко клубного типу – простір для гармонійного проживання Містечко клубного типу – простір для гармонійного проживання Містечко клубного типу – простір для гармонійного проживання Містечко клубного типу – простір для гармонійного проживання

Джерело