Ізраїльські військові заявили, що завдали удару з повітря по будинку одного з політичних лідерів руху «Хамас» в Секторі Гази.

Про це повідомляє агенція Associated Press.

Зазначається, що бомбардування зазнав будинок одного з керівників політбюро «Хамас» Халіля аль-Хаї.

Армія Ізраїлю атакувала будинок одного з лідерів руху «Хамас»

За інформацією ізраїльських військових, будівля використовувалася як терористична інфраструктура. Про жертви внаслідок бомбардування не повідомляється, додає UsaToday.

Як відомо, «Хамас» почав атакувати південь Ізраїлю після зіткнень на Західному березі. За даними на вечір 14 травня, з ізраїльського боку загинуло не менше 10 осіб, з палестинської – майже 140, у тому числі близько 40 дітей.

Минулої ночі повідомлялося, що Ізраїль почав атакувати Сектор Гази авіацією та наземними силами.

Тим часом збройні сили Ізраїлю стверджують, що нині в Секторі Гази немає підрозділів, які здійснюють наземну військову операцію.

Варто зазначити, що північ Ізраїлю обстріляли ракетами з Лівану. Також Ізраїль повідомив про ракетний обстріл з території Сирії.

До слова, Ізраїль показав знищення розвідувального центру «Хамас».

У Секторі Гази проживає приблизно 1600 громадян України (переважно українські жінки, які перебувають у шлюбі з палестинцями, і члени їхніх сімей). Станом на 14 травня загиблих або поранених серед українських громадян внаслідок загострення конфлікту немає. У суботу зранку повідомлялося, що принаймні 80 з них висловили бажання покинути зону бойових дій.

Наразі МЗС шукає шляхи евакуації українців з Сектору Гази.

Джерело