15 травня в Івано-Франквіську провели всеукраїнський рейтинговий турнір із тхеквондо "Кубок Карпат". Окрім команд із різних міст України, на змагання приїхали тхеквондисти з Естонії та Латвії, пише Суспільне Карпати. Один із переможців турніру – Олександр Мускевіч. В Івано-Франківськ спортсмен приїхав з Естонії. "Прекрасне місто, прекрасний турнір. Наша команда взяла декілька призових місць. У мене – перше місце. Гарний рівень суддівства і взагалі рівень проведення змагань високий. Було доволі важко, бо в Україні багато сильних суперників", – говорить Олександр Мускевіч. Ще один переможець змагань – Даниїл Хамерман. Хлопець приїхав із Києва. Розповідає, що змагання далися важко, адже два тижні тому на чемпіонаті України отримав травму. "Однак зараз відновився добре. Кожного дня готувався – пробіжка і тренування. Найважчим суперником був Маненков Максим – чемпіон світу та Європи. Вдалося перемогти його на характері" – розповідає спортсмен. Серед призерів "Кубку Карпат" – Михайло Корсак з Івано-Франківська. Він виборов друге місце. "Я провів два поєдинки. У першому – виграв, у другому – програв супернику, з яким я бився на Чемпіонаті України. Тоді я в нього виграв, – ділиться хлопець. – Буду готуватись краще до наступних змагань, щоб виграти в нього наступного разу. Я результатом задоволений, бо це як-не-як – досвід". Участь у турнірі взяли 486 спортсменів, розповідає керівник Івано-Франківської обласної федерації тхеквондо-ВТФ Олександр Корсак: "Зараз кадети і юніори виборюють всеукраїнський рейтинг для того, щоб потрапити, точніше відібратися на чемпіонат Європи й інші рейтингові турніри". Цьогоріч учасниками змагань стали діти 2014-15 років народження. "У нас було аж 14 учасників. Дітки отримали подарунки від національного олімпійського комітету, від Івано-Франківської філії. Спробували себе. Хтось задоволений, хтось трошки пасував, – розповідає Олександр Корсак. – Але у зв’язку з медаллю і подарунком, я думаю, що все висохло в них на обличчі. Ми залучаємо дітей, але сама назва цього турніру – серйозний старт. І деякі діти йшли, як на чемпіонат України. З цього все починається. З дисципліни, звички до правил змагань". Для того, щоб не порушувати карантинні норми змагання розділили на три відділення, каже Олександр Корсак. В приміщення запускають спортсменів із одного відділення. Інші – чекають на вулиці: "Стараємося зберігати карантинні норми. На десять метрів квадратних – одна особа. Тут є охорона, є пропуски. Всі – в масках", – мовить Олександр Корсак. Він також додає, що "Кубок Карпат" в Івано-Франківську проводять не вперше – цьому турніру, понад 15 років. Читайте також На Прикарпатті стартував сезон рафтингу Франківські таеквондисти перемогли на чемпіонаті України Десять медалей привезли івано-франківські шашкісти з чемпіонату Європи Юні шашкісти з Івано-Франківська здобули призові місця на чемпіонаті Європи В Івано-Франківську стартував чемпіонат України із шашок-100 Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини