Українська тенісистка Еліна Світоліна (№6 WTA) не змогла пробитися до півфіналу престижного турніру WTA 1000 у Римі.

У поєдинку четвертого кола уродженка Одеси програла у двох сетах 19-річній представниці Польщі Ігі Свентек (№15 WTA), яка в минулому році виграла Roland Garros

Матч тривав 1 годину 38 хвилин і завершився поразкою українки з рахунком 2:6, 5:7.

Прокляття чвертьфіналу: Світоліна вилетіла з турніру в Римі, програвши 19-річній полячці

Цікаво, що Еліна вийшла до чвертьфіналу турніру в Римі вдруге поспіль. У минулому році вона припинила боротьбу також на цій стадії. У 2017 і 2018 роках Світоліна ставала переможницею змагань у столиці Італії.

У півфіналі, який відбудеться вже сьогодні, Свентек побореться з американкою Корі Гауфф (№35 WTA).

Як писав ТСН Проспорт, у попередньому раунді Світоліна обіграла іспанку Гарбін'є Мугурусу.