Учитель музики з Тернопільщини потрапив у скандал

Літній чоловік чіплявся до школярок роками, але це йому сходило з рук, так як завучем навчального закладу працює його дружина, передає "Обозреватель".

Коли діти залишалися наодинці з учителем музики він міг приставати до дівчаток з 6 і 7 класів - він хапав їх за груди, міг засовувати руку під одяг і навіть притискав до себе і цілував в губи.

Мами тернопільських школярок б'ють на сполох через вчителя музики:

Мама однієї зі школярок випадково почула розмову дочки, коли та скаржилася подрузі, що не хоче ходити в школу через цього педагога.

Коли мати дитини розповіла про це іншим батькам школярів - з'ясувалося, що вчитель пристає до багатьох дітей.

Мами тернопільських школярок б'ють на сполох через вчителя музики:

"Деякі просто шкодують його дружину, яка працює завучем у школі. Він звільнився і всі заспокоїлися. Але не виключено, що він пізніше влаштується працювати в іншому навчальному закладі, і буде займатися тим же самим, будуть страждати інші діти", – повідомляє місцева мешканка.

Батьки дівчаток звернулися в поліцію, за рішенням суду цією справою зараз займається Бережанська окружна прокуратура.

Раніше ми писали, що в деяких регіонах України продовжили навчальний рік

У Міносвіти повідомляли, що українські школи можуть продовжити навчальний рік на Червень через карантин. Однак у освітніх установ зараз широкі автономні повноваження, і різні школи теоретично можуть встановити різні терміни закінчення навчального року навіть в одному і тому ж регіоні.

Так, учні шкіл у Сумах, Черкасах, Хмельницькому та Кропивницькому продовжуватимуть відвідувати навчальні заклади у червні.

Мами тернопільських школярок б'ють на сполох через вчителя музики:

Навчальний рік там продовжили до 11, 8, 11 і до 14 червня відповідно.

Джерело