Це 13 раз, коли кияни виграли Кубок України

У Тернополі завершився фінальний матч футбольного Кубка України. Трофей виграло "Динамо" (Київ), яке обіграло в овертаймі "Зорю" (Луганськ) 1:0. Про це передає "Укрінформ".

Перший тайм хоч і пройшов без голів, проте все одно був насиченим на події. В самому дебюті гри травми зазнав лівий захисник "Динамо" Віталій Миколенко. 21-річному Віталію випадково наступив на руку вінгер "Зорі" Артем Громов і з гіркими сльозами Віталій покинув поле. Його замінив Олександр Караваєв.

Драматичний овертайм і незабитий пенальті:

До перерви команди обмінялися гольовими моментами. Киянам пощастило, що м'яч пролетів над поперечиною.

В другому таймі ініціативу захопили підопічні Мірчі Луческу. З 55 по 60 хвилину динамівці двічі серйозно загрожували воротам "Зорі". Спершу Микола Шапаренко після сольного проходу пробив у поперечину, а потім активний Бєсєдін схибив з шикарної позиції після розкішного пасу Віктора Циганкова.

У другому таймі вболівальники теж не побачили голів. На останніх хвилинах "Зоря" мала претензії до судді щодо призначення ймовірного пенальті, але арбітр після консультацій з VAR вирішив не ставити одинадцятиметрового удару. Протистояння плавно перетекло в овертайми.

В ендшпілі гри сильнішим виявилось "Динамо". На 98-й хвилині Циганков розстріляв ворота "Зорі" після чудового пасу Родрігеса й встановив остаточний рахунок – цей гол і став переможним.

На 104 хвилині вінгер киян мав шанс оформити дубль, проте він схибив з пенальті. Удар Циганкова відбив воротар "Зорі" Васіль.

Трофей гравці "Зорі" не здобули, але єдиною втіхою для них стали оплески глядачів та підбадьорливі вигуки "Мужики!".