5-9 травня у місті Біла Церква пройшов Відкритий Кубок України у багатоденній гонці з велосипедного спорту на шосе серед чоловіків та жінок. Перше місце в загальнокомандному заліку посіла команда житомирянок. Про це Суспільному розповів тренер-викладач Едуард Муселімян. За його словами, у змаганнях брали участь шестеро спортсменок Житомирщини. Перше загальнокомандне місце посіла у командному заліку команда у складі житомирянок: Тетяни Ященко, Марини Іванюк, Анастасії Ішман, Ольги Шекель та хмельничанки Вікторії Мельничук. В індивідуальній гонці на час перемогла і посіла 1 місце майстер спорту міжнародного класу Ольга Шекель. А вихованка житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Тетяна Ященко посіла 3 місце в індивідуальному заліку у багатоденній гонці на 106 та 113 кілометрів. Нині спортсменки готуються до Чемпіонату України з велоспорту, який пройде 14-19 червня на Львівщині. Там розігруватимуть титули чемпіонів України та відбиратимуть учасників на Олімпійські ігри.