Туреччина від 15 травня скасовує необхідність пред'являти ПЛР-тести на коронавірус пасажирам, які летять з України, Латвії, Естонії, Китаю, Австралії, Японії і ще низки країн.

Про це повідомляє Держагентство розвитку туризму України (ДАРТ).

Відповідне рішення набуде чинності 15 травня 2021 року о 00:00 за київським часом.

Туреччина від 15 травня скасовує ПЛР-тести для туристів з України

Скасування тестування також відбудеться для пасажирів з Китаю, В‘єтнаму, Австралії, Нової Зеландії, Сінгапуру, Таїланду, Південної Кореї, Японії, Великої Британії, Латвії, Люксембургу та Естонії.

"Україна та Туреччина вже давно працюють над лібералізацією перетину кордону у період пандемії. Саме з цією метою минулого місяця було підписано декларацію про співпрацю між двома країнами. Скасування ПЛР-тесту - надзвичайно важливий крок на шляху до відновлення туризму в усьому світі й ми впевнено рухаємось у правильному напрямку", - зауважила голова ДАРТ Мар‘яна Олеськів.

Нагадаємо, суворий карантин у Туреччині діє принаймні до 17 травня. На цей період призупиняють навчання в усіх освітніх установах і скасовують проведення іспитів. Міський транспорт працюватиме з 50% навантаженням, а для міжміських поїздок доведеться отримувати спеціальний дозвіл. Продовольчі крамниці не працюватимуть у неділю.

Джерело