Країна тимчасово призупинила авіасполучення

Із Непалу не можуть вилетіти близько сотні українських туристів, після того як країна призупинила авіасполучення через спалах коронавірусу. Про це повідомили у вітчизняному МЗС.

Там розповіли, що з усіма громадянами налагодили зв'язок, а в соціальних мережах створили окрему групу для оперативної комунікації. Також просять владу Катманду дозволити організувати евакуаційний рейс – але поки переговори безуспішні.

У Непалі застрягла приблизно сотня українських туристів – через спалах COVID-19

У клубі, який організував подорож українців у непальські гори, в коментарі "5 каналу" також повідомили, що двоє туристів підхопили коронавірус. Вони нині перебувають у лікарні. Хоча стан здоров'я недужих стабільний, вони побоюються, що їм можуть відмовити у наданні медичної допомоги. Адже усі лікарні у країні вже переповнені. Частина подорожувальників перебувають у готелях Катманду. Дехто ще не зміг дістатися міста через локдаун і негоду – та чекає в горах.

Регулярне авіасполучення Непал призупинив до 27 травня. Українські перевізники не мають ліцензій на польоти до цієї держави через високогірну місцевість. До країни зазвичай їдуть побачити Гімалаї.

Схожа ситуація вже виникала торік у березні, коли Україна закривала кордони через початок пандемії COVID-19. Тоді туристи змогли повернутися додому лише за кілька тижнів.

Джерело